AkatlarNet  Mahallemizin haber sitesi 

  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/akatlarnet.akatlarnet
Takvim
Site Haritası
Mahallemizde yeni bir pet shop açıldı; Kanka

Mahallemizde Zeytinoğlu Caddesi üzerindeki Kemer Apartmanı altında bir pet shop açıldı. Kanka adlı dükkânın sahibi Bilgehan Kopuz. Kanka’nın müşteri ilişkilerini ve satış işlerini Batuhan Güçlü yürütüyor.

Kanka’nın sahibi Bilgehan Kopuz, 20 yıldan beri sektörün içinde hizmet verdiğini belirtiyor ve bu işi seçme nedeninin doğa ve hayvan sevgisi olduğunu söylüyor.

 Bilgehan Kopuz; “Ben aslında konservatuvar mezunuyum. Müziği çok seviyorum. Ancak açıkçası hayvan sevgim daha ağır bastı ve tercihimi hayvanlardan yana kullandım. Hayvanların evde olsun sokakta olsun doğru beslenmelerine katkıda bulunmak için ve hayvan severlerin bilinçli mama tercihlerine yardımcı olmak için yola çıktım. Yirmi yıldır bu işi yapıyorum. Mama satışlarımdan kazancımın yüzde 10’unu da barınaklara veriyorum.” Diyor.

Dükkânda kedi, köpek ve kafes hayvanları mamaları ve bakım malzemeleriyle aksesuarlar satılıyor. Evlere servis de yapılıyor. Telefon ya da internet üzerinden verilen siparişler gün içinde adrese teslim ediliyor.

Aynı zamanda köpek eğiticisi olan Bilgehan Kopuz, hayvan satışı yapmadıklarını altını çizerek belirtiyor.

Sipariş: 0212 352 26 90 - 0212 352 26 91

Adres:

Zeytinoğlu Cad. No : 43/B Kemer Apartmanı altı Akatlar Beşiktaş-İST.


  
3113 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAĞIŞLARINIZ İÇİN

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar16.703816.7707
Euro17.458117.5281
Hava Durumu
Saat