AkatlarNet  Mahallemizin haber sitesi 

  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/akatlarnet.akatlarnet
Konular veriler
Takvim
Site Haritası
Sevgililer Günü’nde hizmete girdi

Kafe-rest Günaydın İstanbul, Akatlar Zeytinoğlu Caddesi No: 43’de Sevgililer Günü’nde kapılarını açtı. Mahallemizin yeme içme mekânları arasına katılan Günaydın İstanbul, üç öğün hizmet verme özelliği taşıyor. Buna bağlı olarak geniş bir menü sunuyor.

Günaydın İstanbul’un mönüsünde yöresel lezzetlerle zenginleştirilmiş kahvaltı tabağı önemli yer tutuyor. İddialı yemeklerin başında el mantısı çeşitleri geliyor. Listede ayrıca, gün boyu sunulan çorba, ızgara çeşitleri, tost çeşitleri, makarna ve yumurta çeşitleri yer alıyor.

Günaydın İstanbul’u bu bölgede 20 yıla yakın süredir farklı mekânlarda hizmet veren sektörün deneyimli isimlerinden Niyazi Bozdağ ile aslında işletme mezunu olan ve kısa bankacılık deneyiminden sonra yemek sektörünü seçen genç ortağı Deniz Gözükaraoğlu işletiyor.

İki ortak, Günaydın İstanbul’u “Bu bizim kendi adımıza yaptığımız ilk girişim” olarak tanımlıyorlar ve ekliyorlar:
“Deneyimlerimizi semtimiz halkına hizmet vermek için kullanacağız. Hem heyecanlıyız hem iddialıyız. Alanımızda en iyiyi vermek amacındayız. Kahvaltımızda Edirne’den Kars’a güzel yurdumuzun farklı yörelerinden sağladığımız doğal lezzetleri sunuyoruz. Hele mantılarımız… Ve etlerimiz… En kaliteli ürünleri sunuyoruz ve ustalarımıza güveniyoruz.” 

Niyazi Bozdağ ve Deniz Gözükaraoğlu, “Yemeklerimiz sipariş verildiği anda hazırlanıyor. Pırıl pırıl bir mutfakta baş aşçımız Hüseyin Gereken ve yardımcısı İbrahim Geriş tarafından diğer yardımcıların da katkılarıyla 15 dakikada müşterimize sunuluyor.” Diyorlar.

Deniz Gözükaraoğlu, açılış için Sevgililer Gününü seçmelerini “çünkü aslında biz müşterilerimize sevgiyle hazırlanmış ürünler sunuyoruz” sözleriyle açıklıyor.

Hem kafe hem restoran özelliği taşıyan Günaydın İstanbul, Zeytinoğlu Caddesi No: 45’te hizmet veriyor.
İletişim ve sipariş telefonları: 0212 352 33 52 ve 0212 352 33 54.Niyazi Bozdağ, Hüseyin Gereken, Deniz Gözükaraoğlu ve İbrahim Geriş  
2109 kez okundu

Yorumlar

Hayırlı olsun     24/02/2018 07:51

Yeni bir çehre, yeni bir mekan. İşlerini çok severek ve güleryüzle yapıyorlar. Annemin kulağına gitmesin ancak onun yemekleri kadar güzel. Başarılarının devamını diliyorum. Uzun soluklu bir yer olması dileğiyle. Mekan sahiplerinin sıcak tavırları, mutfaktaki ustanın hünerleri eşsiz. Hayırlı kazançlar.
Misafir -

     16/02/2018 17:44

Güzel insanların bir araya gelip güzel bir hizmet anlayışı ile tüm damak tatlarina itap edecek ürünler sunmasi taktire şayan bir durum..bunu dile getirmeden gecemiyecegim mantı ustası ve yemeklerin sihirbazı şef Hüseyin in yemeklerini tatmanizi tafsiye ederim. ..başarılar diliyorum bu güzel işletmeye
Misafir -

Hayatımın yemeği     15/02/2018 21:00

Açıldığı gün tesadüfen oradaydım. Karnım da pek aç değildi. Ancak nefis yemekler ve sıcak ortam iştahımı açtı. Güleryüzlü personel bana kendimi evimde hissettirdi. Konum olarak uzak olsam da en kısa zamanda yine gideceğim. Günaydın İstanbul Cafe' ye bolluk ve bereket dolu günler diliyorum.
Misafir -

Hayatımın yemeği     15/02/2018 21:00

Açıldığı gün tesadüfen oradaydım. Karnım da pek aç değildi. Ancak güzel yemekler ve güleryüzlü, sıcak ortam iştahımı açtı. Konukseverlik bana evimi aratmadı. Konum olarak uzak olsam da en kısa zamanda yine gideceğim. Günaydın İstanbul Cafe' ye de iyi çalışmalar ve bereketli günler diliyorum.
Misafir -