AkatlarNet  Mahallemizin haber sitesi 

  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/akatlarnet.akatlarnet
Takvim
Site Haritası
Şimdi yardım zamanı; siz de katkıda bulunun

 Zor zamanlarda ağırlaşan koşullara bağlı olarak yardıma ihtiyaç duyanların sayısında da artış olduğu gözleniyor. Özellikle salgının etkisiyle oluşan gelir kayıpları dar gelirlileri zorluyor.

Akatlar’da yardıma gereksinme duyanlara destek amacıyla Muhtar Murat Tayfun Kirmanlı, kesintisiz bir çalışma yürütüyor. 

Yardımseverlerin verdikleri giyecek ve her türlü eşya ihtiyaç sahiplerine sistemli bir şekilde ulaştırılıyor. Yardımseverlerin verdikleri malzemeler muhtarlıktaki odalarda gruplandırılarak kullanılabilir nitelik kazandırılıyor.

Giyecek ağırlıklı olmakla birlikte yardımlar arasında çeşitli ev eşyası da yer alıyor. Ev eşyası ihtiyaç sahiplerinin doğrudan evlerine teslim edilebiliyor.

Muhtar Murat Tayfun Kirmanlı, mahallemizde yardımlaşma anlayışının örnek sayılacak seviyede olduğunu belirterek, şu bilgileri verdi:
“Mevsime bağlı olarak başta giyecek olmak üzere, masa sandalyeden mutfak eşyasına kadar her tür eşya yardımı yapılıyor. Bir kısmına yer bulmakta zorluk çekiyoruz. İhtiyaç sahipleri de zaman zaman ihtiyaçlarını bildiriyor, böylelikle yardım akışı sağlanmış oluyor. Muhtarlığımıza her türlü giyim eşyası, kitap, kırtasiye, tekerlekli sandalye gibi sağlık gereçleri bağışında bulunuluyor. Bunları ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyoruz. Zaman zaman doğal afet gören bölgelere yapılan yardımlara da mahalle halkının katkılarıyla destek oluyoruz.”
  
247 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAĞIŞLARINIZ İÇİN

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar13.496013.5501
Euro15.469115.5311
Hava Durumu
Saat