AkatlarNet  Mahallemizin haber sitesi 

  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/akatlarnet.akatlarnet
Takvim
Site Haritası
“İstanbullular muhteşem bir yılbaşı yaşayacak”

 Beşiktaş’ta caddeler, meydanlar, ana arterler günlerdir yılbaşı gecesi için hazırlanıyor. Belediye ekipleri ve sponsor olan firmalar yılbaşı süslemeleri için harıl harıl çalışıyorlar. Yılbaşı eğlencelerinin odak noktasında yer alacağı açıklanan Akmerkez’in aylardır süren yenileme çalışmalarının tamamlanabilmesi için de geceli gündüzlü çalışılıyor.
Yılbaşı gecesi yapılacak eğlenceler hakkında Belediye Başkanı Murat Hazinedar beklenen açıklamayı TV 8’de “Aramızda Kalmasın” programında yaptı.

Başkan Hazinedar, açıklamasında, İstanbul’da bu yıl yılbaşının çok farklı kutlanacağını ve katılanların eğlence alanından mutlu ayrılacağını söyledi. Hazinedar, ağırlıklı olarak Nispetiye Caddesi üzerinde yapılacak olan eğlencelerin dünya televizyonlarında da gösterileceğini belirtti.

Başkan Hazinedar, herkesin yılbaşı hazırlıklarını gözden geçirmesini istedi ve “İstanbulluları unutamayacakları bir yılbaşı gecesi yaşamaları için Beşiktaş’taki kutlamalara katılmaya çağırıyorum” dedi.

31 Aralık 2014 akşamı Nispetiye Caddesi saat 18:00'de araç trafiğine kapatılacak ve Koç Köprüsü'nden Etiler'deki Bebek sapağına kadar kırmızı halı döşenecek.

NOT:

1. Yılbaşı gecesi uygulanacak eğlence programının ayrıntıları için bu satırı tıklayınız.

2. Belediye Başkanı Murat Hazinedar’ın yılbaşı etkinlikleriyle ilgili olarak TV 8'de yaptığı açıklamaları dinlemek için tıklayınız:
https://www.youtube.com/watch?v=PWLF988pIDI
(Bu video kullanıcı tarafından kaldırılmıştır)

  
2157 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAĞIŞLARINIZ İÇİN

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar17.929518.0013
Euro18.183018.2559
Hava Durumu
Saat