AkatlarNet  Mahallemizin haber sitesi 

  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/akatlarnet.akatlarnet
Takvim
Site Haritası
Modacı Selvi Ağan atölyesini yeniledi

Akatlar’ın kadın giyim ustası Selvi Ağan, Zeytinoğlu Caddesi’yle Haydar Aliyev Caddesinin kesiştiği göbekte yer alan mini çarşıdaki dükkânını tepeden tırnağa yeniledi. Sadece Akatlar’ın değil, Selvi Ağan’ın dikişteki ustalığını bilenlerin diğer ilçelerden hatta İstanbul dışından bile gelip kapısını çaldığı mütevazı moda atölyesi, bu yenileme kapsamında içiyle dışıyla değişti.

Moda eğitimi sonrası bir süre İstanbul’da çalışan, ilk dükkânını ise eşiyle birlikte gittiği Almanya’da açan Selvi Ağan, burada geçirdiği 7 yıllık çalışma yaşamının ardından Türkiye’ye, kadın giyimindeki süreçleri titizlikle inceleyen bir tasarım ve biçki-dikiş ustası olarak döndü. Türkiye’deki ilk dükkânı olan Selvi Moda Evi’ni mahallemizde açtı.

Hazır giyim tercihlerinin öne çıktığı bir süreçte Selvi Moda Evi, özel dikimi tercih eden kadınların başvuru adresi oldu.

Bugün müşterileri arasında ünlü kişiler de olan Selvi Ağan, “Ben” diyor, “kadın giyim ustasıyım. Özel dikimi tercih eden her kadının beklentisini karşılamaktan keyif alıyorum. Her müşterime aynı titizlikle hizmet vermek benim meslek ilkemdir.”

Mahallemizin giyim ustası  modacı Selvi Ağan çalışmalarını, yenilenen mekanında yardımcısı Nurcan Sadıç ile sürdürüyor.

Selvi Moda Evi’nde, elbise, etek, bluz, Ceket, manto, tayyör, pantolon, abiye, gelinlik, nişan kıyafeti, mezuniyet kıyafeti tasarım ve dikişi yapılıyor.

Adres: Zeytinoğlu Cd. Haydar Aliyev Cd kavşağı Akatlar Beşiktaş

Telefon: 0212 351 11 46

Cep: 0532 361 54 60Selvi Ağan, yardımcısı Nurcan Sadıç ile birlikte yenileme çalışmaları süresince ustaların başından ayrılmadı. Selvi hanım yapılan her değişikliği anında görüp onay verdi.

 

  
2362 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAĞIŞLARINIZ İÇİN

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar17.929518.0013
Euro18.183018.2559
Hava Durumu
Saat